Obdarovávať druhých
ma robí šťastnejšou.

Ako to vlastne všetko začalo? Záľubu v ručných prácach som dostala do vienka po mojej mame a starých mamách. Už v tínedžerskom veku to začalo najprv krížikovou výšivkou. Touto technikou som vyšívala malé obrázky, či väčšie obrazy ako darčeky pre mojich blízkych. Snáď najhodnotnejší obraz, ktorý som venovala môjmu dedkovi po babkinej smrti bol jej portrét vyšívaný krížikovou výšivkou.

Krížiková výšivka ma sprevádzala až do vysokoškolských čias. Postupne, po svadbe, ako nám prichádzali detičky a krsňatá na svet, som zháňala pre ne vhodný darček. Chcela som pokračovať v tradícii ručne vyšívaných košieľok, ale dlho som takú nemohla zohnať. Vtedy mi ani nenapadlo, že by som sa na také niečo mohla podujať sama. Až v roku 2011 ma oslovila kamarátka, či by som jej nevyšila košieľku pre jej bábätko, však keď vyšívam, to určite zvládnem… No bola to výzva a najlepší pocit bol, keď sa jej košieľka páčila. Bola som v tom čase na materskej s Deborkou – so svojim tretím dieťaťom a vtedy som si povedala, že aspoň niečím môžem byť užitočná pre iných a pomôcť im s výberom vhodnej krstnej košieľky.

Po materskej som nastúpila do práce, keďže som pôvodne ekonómka, a na ručné práce už nebolo toľko času. Stále ale vo voľnom čase som niečo vyrábala, vymýšľala, lebo ma to napĺňalo. Hlavne ma tešilo, keď som mohla obdarovávať iných. Na štvrtej materskej som sa dostala do tajov háčkovania, a to ma úplne dostalo. Neraz som sa pristihla, ako som do noci háčkovala a nemohla som sa od toho odtrhnúť 😊.

Roky manažovania rodinnej firmy, starostlivosti o domácnosť a výchovy už 6 detí sa v roku 2021 podpísali aj na mojej psychickej pohode. Prakticky som vyhorela. Vo vnútri som cítila, že z profesnej stránky to nie je to, čo chcem v živote robiť. Čoraz viac ma kamaráti a rodina oslovovali, aby som im vyrobila vhodný darček pre ich blízkych a ja som vedela, že toto je to pravé, čo ma napĺňa. Pomáhať druhým, obdarovať ich najmilších handmade výrobkami.

Potrebovali však niečo špeciálne. Keď organizovali krstiny pre svoje deti alebo krsniatka, jedným chýbala košieľka, druhým sviečka, iní zháňali bielu čiapočku, ktorá by pasovala ku svetríku, ďalší chceli aj malý darček pre bábätko. Kamarátka to vedela síce všetko zohnať, ale v každom obchode kúpila niečo iné. Práve preto vznikli tieto výrobky v mojej ponuke, lebo som počúvala ľudí, čo chcú, čo potrebujú.

Háčkované šatky, šály, vianočné ozdoby či sviečky mali zas veľký úspech ako vianočné darčeky a mnohým zákazníkom sa páčilo, že boli dodávané rovno v darčekovom balení, takže už nemuseli mať starosti s balením.

Postupne som rozšírila moju prácu o gravírované produkty, ktoré majú čoraz väčšiu obľubu, nakoľko je nekonečno možností, čo sa dá s gravírovačkou robiť. Je to veľká zábava. Personalizované darčeky na rôzne príležitosti ako sú narodeniny, meniny, krst, birmovka, svadba, výročie či Vianoce,  sú jednými z najkrajších darčekov pre vašich blízkych.

Však vyskúšajte.

Ak chystáte krstiny pre svoje bábätko alebo budete krstnými rodičmi, vyberte všetko potrebné na krst.

Krstné košieľky a sviece

Ak potrebujete poradiť s vhodným darčekom pre Vašich blízkych, napíšte mi správu na mail či messenger.

Verím, že si z mojej ponuky vyberiete práve to, čo hľadáte.

Referencie
LUCIA PÓČIKOVÁ

Čiapočka so svetríkom ku krstu sú krásne, veľmi sa mi páči materiál, že je mäkkučký a príjemný na dotyk. Čo sa týka veľkosti je super, dobre sa oblieka. Tým, že konce rukávov sú stiahnuté, pekne sedí. Myslím, že by bol dobrý aj väčšiemu bábätku. Je to krásna práca!

ANDREA PETERKOVÁ

Ďakujem za presné dodanie krstnej košieľky a sviečky. Veľmi pekné spracovanie a taktiež zabalenie.

ALŽBETA MACÁK DOBEŠOVÁ

Nádherné darčeky pre rodinu. Pod stromčekom si ich našla moja svokra a manželova babka a boli v úplnom úžase. Nádherné a kvalitne uhačkované ozdoby a svietnik. Určite to nebola moja posledná objednávka. A k tomu vyrobené na Slovensku.

MOŽNOSŤ PLATBY KARTOU
Nakupujte
na
Verevero
Creative!
Expresné doručenie

Možnosť expresného dodania krstnej košieľky a sviečky do 2 dní.

Zaručená kvalita

Všetky výrobky sú ručná práca, preto kladiem dôraz na kvalitné spracovanie

Doprava zdarma

Doprava zdarma na všetky objednávky nad 70 EUR.

Rôznorodosť produktov

Produkty špeciálne na výnimočné udalosti ako krst, 1.sv.prijímanie či svadba