Aká je veľkosť košieľky?

Krstné košieľky majú univerzálnu veľkosť. Dieťatko si košieľku pri krste neoblieka. Tá sa len naň symbolicky priloží pre obrade krstu.

Aká je dodacia doba krstnej košieľky a sviečky?

Dodacia doba závisí od termínu krstu. Vždy uprednostňujem objednávky, ktoré majú skorší termín krstu tak, aby vždy stihla prísť bez stresov.

Máme termín krstu už tento týždeň. Stihnete vybaviť moju objednávku, ak si teraz objednám?

Samozrejme, nie je problém. Objednávku viem odoslať aj na druhý deň od objednania v prípade, že máte krst o pár dní.

Je možné urobiť krstnú košieľku aj s fotografiou bábätka?

Áno, je to možné, stačí mi napísať a poslať fotku bábätka. Cena je rovnaká ako pri vyšívanej košieľke.

Posielate balíček aj kuriérom?

Kuriérom neposielam. Balíčky posielam cez Slovenskú poštu 1.triedou doporučene. Vo výnimočných prípadoch sa stalo, že pošta balík nedoručila nasledujúci deň po odoslaní, preto posielam v predstihu 2 dni pred očakávaným dňom doručenia.

Posielate aj na dobierku?

Na dobierku neposielam, pretože výrobky, ktoré tvorím sú väčšinou personalizované a jedinečné, tvorené pre konkrétneho človeka.

Ako vám môžem veriť, že mi balíček odošlete?

Nikdy som žiadneho zákazníka neoklamala. Vždy som objednávku vybavila a ak sa stalo, že som nemohla z nejakého dôvodu objednávku vybaviť, peniaze som vždy vrátila. O spokojnosti zákazníčok svedčia aj pozitívne referencie na FB stránke www.facebook.com/vereverocreative/reviews

Kde v objednávke mám napísať údaje o bábätku?

Údaje o bábätku na krstnú košieľku a sviečku, prípadne fotorámiky napíšte do „poznámky k objednávke“ pri kontrole košíka (posledný krok pred odoslaním objednávky).