Jedinečná krstná košieľka a sviečka na krst práve pre vaše bábätko
„Zháňam krstnú košieľku a neviem si vybrať. Potrebujem ku košieľke aj sviečku, ale chcela by som to všetko zohnať tak, aby som neplatila veľa za poštovné.“
„Rada by som si vybrala čo najjednoduchšie riešenie, aby som nemusela tráviť veľa času na internete.“
„Potrebujem košieľku už na túto nedeľu, viete mi ju vyšiť expresne?“
Toto sú slová, ktoré často počúvam od mamičiek, čo chystajú krst pre svoje detičky.
1645517640753
Presne týmito otázkami som sa trápila aj ja, keď som chystala krst pre svoje deti alebo ako krstná mama som zháňala všetko potrebné pre moje krsniatka.
Rovnaké starosti mali aj mnohé moje kamarátky. Vedeli síce všetko zohnať, ale s veľkou námahou, dlhými hodinami na internete, a v každom obchode kúpili niečo iné.
Chcela som ľuďom pomôcť a práve preto vznikli produkty ku krstu v mojej dielničke Verevero Creative. Som Veronika a kreatívnej tvorbe sa venujem už 15 rokov.
Čo trápi vás pri príprave krstu?
 • Máte dostatok informácií, čo potrebujete ku krstu?
 • Obávate sa, či všetko stihnete pripraviť?
 • Túžite mať pre svoje bábätko pamiatku, ktorou si pripomenie tento slávnostný okamih?
 • Chcete si ušetriť námahu s vyhľadávaním zvlášť krstnej košieľky a zvlášť sviečky na krst? Navyše ušetriť na poštovnom?
1643025695512
Ako teda prípravu na krst zvládnuť bez stresu?
 • Ušetrite svoj čas vyhľadávaním vhodnej krstnej košieľky a sviečky.
 • Objednajte si košieľku spolu so sviečkou a dostanete ich v darčekovom balení zdarma.
 • V prípade potreby zaručujem expresné doručenie košieľky aj sviečky do 2 dní od objednania. 
 • Doba dodania vo všeobecnosti závisí od termínu krstu. Uprednostňujem tie objednávky, ktoré majú skorší termín krstu, tak aby zásielka stihla prísť do krstu bez stresov, takže sa v žiadnom prípade nemusíte obávať, či sa to stihne.
1644863977767
1645117406869
1643892883295
 • Páči sa vám klasická úzka sviečka alebo čoraz viac obľúbenejšia široká sviečka? Vyberte si takú, ktorá sa Vám viac pozdáva.
 • Vyberte si košieľku, ktorá sa vám najviac páči, ktorá poteší vás aj vaše okolie. Pozrite si aktuálnu ponuku košieľok s krásnymi obrázkami a ja Vám na ňu ručne vyšijem údaje dieťatka. V prípade záujmu vyšívam aj nápis „Som Božie dieťa“.
 • Vyberte si typ písma, ktoré vás zaujalo – písané alebo tlačené.
1644863977833
1645117406957
1643831524192
Získajte svoju krstnú košieľku a sviečku teraz
 • krstná košieľka vrátane vyšitia údajov dieťaťa 26,90 €
 • sviečka na krst široká 11,50 €
 • sviečka na krst úzka 9,70 €
Možnosti dopravy a platby
 • doprava poštou SR 1. trieda, platba prevodom na účet 4,00 €
 • osobný odber v Rajeckých Tepliciach 0,00 €
1646042863440
Čo hovoria zákazníčky?
SILVIA MIŠKOVIČOVÁ

Od Verevero Creative mám všetky krstné košieľky (pre svoje deti a krstné deti) a vždy som bola veľmi spokojná. Veronika počúva, čo zákazník chce a dokáže to zrealizovať nad jeho očakávania. Skutočne ma vždy milo prekvapila. Veľká vďaka!

JANA FABIÁNOVÁ

Vrelo doporučujem a zároveň veľmi pekne ďakujem za rýchlu objednávku a taktiež odoslanie: košieľku ku krstinám, ktorá je veľmi veľmi pekná ❤. Pani Veronika, ďakujeme a želáme zdravie a veľa spokojných zákazníkov, pretože radosť a spokojnosť prišla s Vašou krásnou prácou až do Prahy 🙏😍

SIMONA GABRIŠOVÁ

Sviečka a košieľka na krst, ktorú som si u vás objednala je nádherná 😱😍 aj na fotke to vyzerá dobre, ale v skutočnosti je to ešte krajšie. Som maximálne spokojná. Odporúčam všetkým, ktorí budú vaše služby potrebovať. Máte nádhernú prácu. Ste top vo svojej práci 😍🥰❤️.

Clipboard10

Garancia vrátenia peňazí

Každý produkt z mojej dielničky je ručná práca robená s láskou práve pre to vaše bábätko. Za svojou prácou si stojím a preto Vám ponúkam garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že sa Vám nebude moja práca páčiť, vrátim Vám celú sumu bez zbytočných otázok. Stačí mi iba napísať mail.
 Ušetrite si starosti s prípravou krstín, potešte seba aj svojich blízkych a objednajte si krstnú košieľku a sviečku teraz.
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom objednávky či doby dodania, neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0910 969 685 alebo kliknite na „čet“.

Objednávkový formulár

Krok 1: Zadajte kontaktné údaje

Krok 2: Výber košieľky a sviečky

Krok 3: Údaje na košieľku a sviečku

Krok 4: Doručenie a platba

Celková suma 0